Gasten op IFA 2020

Wat jouw bezoek aan IFA extra bijzonder maakt? Nagesprekken met filmmakers en inleidingen van filmexperts! We sommen onze gasten even voor jullie op:

Inleidingen:
– Oud-programmeur Janine van Brink | De stilte rond Christine M. (zat 7 maart, 16.00)
– Oud-programmeur Jennifer O’Connell | Fish Tank (zon 8 maart, 16.00)
– Renske Diks (filmkenner, Girls in Film) | Portrait de la Jeune Fille en Feu (zat 7 maart, 11.00) & Babyteeth (zat 7 maart, 15.45)
– Gerlinda Heywegen (Filmkrant.LIVE) | Booksmart (zon 8 maart, 19.00), Beanpole (zat 7 maart, 20.45), Antigone (zon 8 maart, 13.45)
– Loes Brinkman (Noordelijk Film Festival) | Aurora (zon 8 maart, 11.15)
– Rosan Breman (Movies that Matter) | Camille (zat 7 maart, 18.45)
– Werner Borkes (Roze Filmdagen) | Happy Ending (zon 8 maart, 16.15)
– Rosh Abdelfatah (Arab Film Festival) | Adam (zon 8 maart, 16.15)
– COC Groningen & Drenthe | Fucking Åmål (zat 7 maart, 18.45)

Nagesprekken:
– Andreas Horvath (regisseur) | Lillian (zon 8 maart, 18.45)
– Roos Ouwehand (scenarist) | Mi Vida (zat 7 maart, 16.00)
– Europarlementariër Lara Wolters | God Exists, Her Name Is Petrunya (zat 7 maart, 15.45)
– Marjanne Teunissen | Spraakmakende Vrouwen (zon 8 maart, 15.45)
– Job Tichelmann (regisseur) en Harriëtte en Siepie Faber (hoofdpersonen) | Mevrouw Faber (zat 7 maart, 14.00)
– Henriëtte Poelman | Ze noemen me Baboe (zon 8 maart, 11.15)

Panelgesprekken en verdieping:
– IFA Perspectief-gasten René Duursma, Floortje Smit, Inge te Brake en Eelste Abels | Bombshell (zon 8 maart, 16.00)
– Talkshow-gasten Hedwig van Driel, Froukje van Wengerden, Toon Kuppens, Sylvia Holla en Arjen Dijkstra | Talkshow 40 jaar Vrouw & Film (zon 8 maart, 14.00)
– Masterclass-gasten François Pieneman en Mischa Kamp | Masterclass (zat 7 maart, 11.30)
– Filmmakers van kortefilmcompetities Noordsterren en KersVers en juryleden Guido Franken, Alex Pitstra en Ilona van Genderen Stort | Noordsterren (zat 7 maart, 13.45) en KersVers (zat 7 maart, 15.45)


Beeld: IFA Perspectief-panel van IFA 2019