Vrijdag

FILTER
Spotlight
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Zaterdag

FILTER
Spotlight
World Views
Gender Benders
Podium
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Zaal 1
Zaal 1
La Vérité (Vriendenfilm)
11:00 - 12:45
Film categorie
Spotlight

Atlantique
13:30 - 15:15
Film categorie
World Views

Babyteeth
15:45 - 17:50
Film categorie
Spotlight

Little Women
18:30 - 20:45
Film categorie
Spotlight

Amazing Grace
21:15 - 22:45
Film categorie
Spotlight

Zaal 2
Zaal 2
Portrait de la Jeune Fille en Feu
11:00 - 13:15
Film categorie
Gender Benders

Marona
13:45 - 15:15
Film categorie
Spotlight

Mi Vida
16:00 - 17:45
Film categorie
Spotlight

Saint Frances
18:45 - 20:30
Film categorie
Gender Benders

Aniara
21:15 - 23:00
Film categorie
Gender Benders

Zaal 3
Zaal 3
Honeyland
11:15 - 12:45
Film categorie
World Views

#nietopmijnnetvlies

De stilte rond Christine M.
16:00 - 17:40
Film categorie
Spotlight

System Crasher
18:30 - 20:30
Film categorie
Spotlight

Papicha
21:00 - 22:45
Film categorie
World Views

Zaal 4
Zaal 4
Masterclass
Film categorie
Podium

Noordsterren
13:45 - 15:15
Film categorie
Podium

KersVers
15:45 - 18:00
Film categorie
Podium

Fucking Åmål
18:45 - 20:25
Film categorie
Gender Benders

Chanson Douce
21:15 - 22:50
Film categorie
Spotlight

Zaal 5
Zaal 5
Instinct
11:00 - 12:40
Film categorie
Spotlight

Proxima (Filmhuizenfilm)
13:45 - 15:35
Film categorie
Spotlight

Filles de Joie
16:00 - 17:30
Film categorie
Spotlight

Camille
18:45 - 20:20
Film categorie
World Views

Beanpole
20:45 - 23:00
Film categorie
World Views

Drents Archief
Drents Archief

Zondag

FILTER
Spotlight
World Views
Gender Benders
Podium
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Zaal 1
Zaal 1
Deux
11:00 - 12:35
Film categorie
Gender Benders

Emma
13:30 - 15:35
Film categorie
Spotlight

Queen & Slim
16:00 - 18:10
Film categorie
Spotlight

Woman
19:00 - 20:45
Film categorie
World Views

Zaal 2
Zaal 2
Aurora
11:15 - 13:05
Film categorie
Spotlight

Antigone
13:45 - 15:40
Film categorie
Spotlight

Happy Ending
16:15 - 17:55
Film categorie
Gender Benders

Lillian
18:45 - 20:55
Film categorie
Spotlight

Zaal 3
Zaal 3
The Farewell
11:00 - 12:40
Film categorie
Spotlight

A Perfectly Normal Family
13:45 - 15:25
Film categorie
Gender Benders

Fish Tank
16:00 - 18:10
Film categorie
Gender Benders

Booksmart
19:00 - 20:50
Film categorie
Gender Benders

Zaal 4
Zaal 4
Das Vorspiel
11:00 - 12:45
Film categorie
Spotlight

Varda par Agnès
13:30 - 15:25
Film categorie
Spotlight

Adam
16:15 - 18:00
Film categorie
World Views

La Vérité (Vriendenfilm)
19:15 - 21:00
Film categorie
Spotlight

Zaal 5
Zaal 5
Ze noemen me Baboe
11:15 - 12:50
Film categorie
World Views

Talkshow

Bombshell (IFA Perspectief)
16:00 - 18:10
Film categorie
Gender Benders

The Cave
19:00 - 20:45
Film categorie
World Views